Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 €
Kolekce Frosty Morning
Kolekce Frosty Morning
Kolekce Frosty Morning

Frosty Morning

Čisto biele ako iskrivé ráno. Kolekcia obliečok Frosty Morning z bieleho hladkého saténu je vyrobená zo 100% bavlny, ktorá jej dodáva mäkkosť a odolnosť. Spoznajte krásu jednoduchého dizajnu a komfortného odpočinku vo sviežej minimalistickej kolekcii.
Tip na set 1×140×200 cm / 1×70×90 cm classic
65 €
Kolekce Frosty Morning

HOTELOVÝ KOMFORT

Zvoľte ten správny základ. Nadýchanú a napriek tomu ľahkú výplň, ktorú navlečiete do príjemnej kolekcie Frosty Morning. Vankúše a ich množstvo sú zásadné pre pohodlný spánok. Osvedčená kombinácia troch je ideálna pre vaše pohodlie i oporu. A tiež pre štýlovejšiu spálňu.
Kolekce Frosty Morning

ŠTÝLY VANKÚŠOV

Budú vaše vankúše v štýle „Classic“ alebo „Oxford“? Classic hovoríme vankúšom s hladkými okrajmi a pre oxfordské stlanie sú charakteristické vankúše s ozdobným okrajom. Všetky naše kolekcie disponujú oboma variantmi vo všetkých veľkostiach.
Kolekce Frosty Morning

PREŠITIE OBLIEČKY

Obliečky paplónov sú vybavené prešitím, vďaka ktorému prikrývka z povlaku nevykĺzne. Nepríjemné zapínanie na gombíky alebo zips sme nahradili týmto elegantným a praktickým detailom.
Kolekce Frosty Morning

STAROSTLIVOSŤ

Kolekcia Frosty Morning umožňuje pranie až na 60°C. Pre bežné osvieženie bielizne však odporúčame prať na 40°C v pracom prostriedku na bielu bielizeň. Možno sušiť v sušičke.
Kolekce Frosty Morning

NADROZMERNÉ PAPLÓNY

K obliečkam na paplóny v rozmeroch 240 × 200 cm a 240 × 220 cm pridávame praktické šnúrky. Aj nadmerná veľkosť výplne tak bude držať na svojom mieste. Šnúrky sa dajú schovať, alebo ich môžete nechať tak, ako sme ich našili. Vždy budú vyzerať decentne a nebudú rušiť celkový vzhľad postele.
Kolekce Frosty Morning

Vlastnosti

Zloženie 100% bavlna certifikovaná OEKO-TEX® Standard 100
Štruktúra česaná, merzerovaná bavlna
Gramáž 140 g/², TC 250
Odtieň PANTONE 11-4001 TPG
Starostlivosť

NAKUPUJTE KOLEKCIU

Mohlo by sa vám páčiť