Navštívte náš novootvorený showroom v Liberci. Svoj termín si zarezervujte na privateshopping.lejaan.cz. Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 155 € Navštívte náš novootvorený showroom v Liberci. Svoj termín si zarezervujte na privateshopping.lejaan.cz. Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 155 € Navštívte náš novootvorený showroom v Liberci. Svoj termín si zarezervujte na privateshopping.lejaan.cz. Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 155 € Navštívte náš novootvorený showroom v Liberci. Svoj termín si zarezervujte na privateshopping.lejaan.cz. Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 155 €
Kolekce Grandma's House
Kolekce Grandma's House
Kolekce Grandma's House

Grandma's House

Tašku Grandma’s House v tehlovom teplom tóne so širším popruhom na pohodlné nosenie využijete na drobnosti, peňaženku, knižky alebo ako „dustbag“ na ukladanie vypraných obliečok pre prehľad v lôžkovinách. Oznámi koniec hľadania vecí vo vreckách a začiatok štýlovým zajtrajškom.
od 11 € do 12 €
Kolekce Grandma's House

Praktickosť

Každý deň sa nájde príležitosť pre využitie našej Lejaanky. Našťastie sú obe naše veľkosti dokonale skladné a tak ich môžete mať poruke 24/7.
Kolekce Grandma's House

Udržateľnosť

Na ceste k tej najefektívnejšej a udržateľnej výrobe sme navrhli Lejaan Totes. Textilné tašky, vďaka ktorým neplytváme skvelými materiálmi a každý deň sme vám o kúsok bližšie.
Kolekce Grandma's House

Starostlivosť

Tašky Grandma's House môžete prať až na 60°C, pro bežné osvieženie odporúčame prať na 40°C. Jedinečné vlastnosti a jemnosť vlákna TENCEL™ Lyocell zachováte pri praní naruby a bez použitia aviváže a optických rozjasňovačov. Pri použití sušičky tašky sušte naruby a zvoľte šetrnejší program s nízkou teplotou.
Kolekce Grandma's House

Vlastnosti kolekcie

Zloženie 60% Lyocell TENCEL™ / 40% bavlna certifikováno OEKO-TEX® Standard 100
Nosnosť max 4 kg
Odtieň PANTONE 18-1343 TPG
Starostlivosť

NAKUPUJTE KOLEKCIU

Mohlo by sa vám páčiť