Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo
Kolekce Midnight Diving

Midnight Diving Lejaan Kids

Tmavomodrá plachta s extra jemným povrchom z kolekcie Midnight Diving spája bavlnu a eukalyptové vlákna TENCEL™ Lyocell. Vďaka tomuto zloženiu plachta perfektne absorbuje vlhkosť, je prirodzene mäkká, nekrčivá a hebká na dotyk. Vďaka napínacím gumičkám ju jednoducho natiahnete dohladka.
od 24 € do 70 €
Kolekce Midnight Diving

Dokonale sedí

Napínacie gumičky v rohoch plachty pre ľahšie natiahnutie. Plachtu vďaka nim navlečiete na matrac na pevno a je dokonale napnutá.
Kolekce Midnight Diving

Inteligentný detail

Každá naša plachta je vybavená etiketou, ktorá označuje jej kratšiu stranu. Plachtu tak natiahnete ľahšie a rýchlejšie.
Kolekce Midnight Diving

STAROSTLIVOSŤ

Prestieradlá Midnight Diving z vlákna TENCEL™ Lyocell odporúčame prať naruby bez použitia aviváže a optických rozjasňovačov na teplote až 60°C. Pri použití sušičky zvoľte jemnejší program s nízkou teplotou.
Kolekce Midnight Diving

Vlastnosti plachty

Složení 60% Lyocell TENCEL™ / 40% bavlna certifikovaná OEKO-TEX® Standard 100
Prevedenie česaná, merzerovaná bavlna
Dezén hladký satén matný
Gramáž 150 g/m², TC 250
Starostlivosť

NAKUPOVAŤ KOLEKCIU

Mohlo by sa vám páčiť