Doprava zadarmo pri objednávke nad 155 € Navštívte náš novootvorený showroom v Liberci. Svoj termín si zarezervujte na privateshopping.lejaan.cz. Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 155 € Navštívte náš novootvorený showroom v Liberci. Svoj termín si zarezervujte na privateshopping.lejaan.cz. Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 155 € Navštívte náš novootvorený showroom v Liberci. Svoj termín si zarezervujte na privateshopping.lejaan.cz. Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 155 € Navštívte náš novootvorený showroom v Liberci. Svoj termín si zarezervujte na privateshopping.lejaan.cz. Vrátenie do 14 dní zadarmo
Kolekce Sensitive White

Sensitive White

Pre ten najlepší zážitok z hebkého objatia sme navrhli uteráky a osušky Sensitive White v čistej bielej s vysokou gramážou 700 g/m². Prírodná bavlna a konope prepožičia kolekcii nadštandardné antibakteriálne vlastnosti. Uteráky a osušky majú pevný tkaný okraj a slučkovú štruktúru pre komfortné sušenie.
od 8,00 € do 61,00 €
Kolekce Sensitive White

NAŠE VEĽKOSTI

Kolekcia uterákov a osušiek Sensitive White v štyroch veľkostiach, ktoré ideálne fungujú v spoločnom sete. Štandardné rozmery dopĺňa praktický štvrtý menší uterák pre hostí.
Kolekce Sensitive White

NAŠE FROTÉ

Naše uteráky a osušky sú vyrobené zo slučkového froté. Ich prvotriednu kvalitu potvrdzuje hustota a dĺžka slučiek spolu s vysokou gramážou tkaniny. Dosahuje pri klasických rozmeroch uterákov Lejaan 700 g/m², pre rýchlejšie schnutie malých uterákov pre hostí 550 g/m². Kombinujte s unisex županmi a mäkkými kúpeľňovými predložkami v rovnakých odtieňoch.
Kolekce Sensitive White

STAROSTLIVOSŤ

Vaše froté bude dlho ako nové, ak sa budete oň správne starať. Pri praní dodržujte vždy odporúčania na štítku. Používajte bežnú dávku pracieho gélu na farebnú bielizeň (bez opticky rozjasňujúcich látok). Nepoužívajte aviváže, majú negatívny vplyv na absorpčné vlastnosti froté. Farebné uteráky tiež odporúčame niekoľkokrát vyprať samostatne na ustálenie farieb.
Kolekce Sensitive White

Vlastnosti uterákov

Zloženie 75% bavlna / 25% konope
Štruktúra Slučková
Gramáž 700 g/m²
40 × 50 cm - 550 g/m²
Odtieň PANTONE 11-4001 TPG
Starostlivosť

NAKUPUJTE KOLEKCIU

Mohlo by sa vám páčiť