Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2
en
PANTONE 16-3802 TPG
 Kolekce Tobias' Dream

Tobia's Dream Lejaan Kids

Jemná detská plachta Tobias Dream z autorskej kolekcie Yvety Kroupovej. Je vyrobená z tencelových a bavlnených vlákien, vďaka ktorým perfektne absorbuje vlhkosť, menej sa krčí a zostáva extra hebká na dotyk. Funkčné gumičky zaistia ľahké navliekanie a veselý vzor podporí fantáziu nejedného malého dobrodruha.
od 23 € do 68 €
 Kolekce Tobias' Dream

Ilustrácie Ivety Kroupové

Našim kolekciám plachiet pre deti Rebeca's Dream a Tobias' Dream dala život popredná česká ilustrátorka Yveta Kroupová. Pri tvorbe jej boli inšpiráciou vlastné spomienky, ktoré premietla do motívov aj celkového designu.
 Kolekce Tobias' Dream

Dokonale sedí

Napínacie gumičky v rohoch plachty pre ľahšie natiahnutie. Plachtu vďaka nim navlečiete na matrac na pevno a je dokonale napnutá.
 Kolekce Tobias' Dream

Inteligentný detail

Každá naša plachta je vybavená etiketou, ktorá označuje jej kratšiu stranu. Plachtu tak natiahnete ľahšie a rýchlejšie.
 Kolekce Tobias' Dream

STAROSTLIVOSŤ

Prestieradlá Tobias' Dream z vlákna TENCEL™ Lyocell odporúčame prať bez použitia aviváže a optických rozjasňovačov na teplote až 60 °C. Pri použití sušičky zvoľte jemnejší program s nízkou teplotou.
 Kolekce Tobias' Dream

Vlastnosti plachty

Složení 60 % TENCEL™ Lyocell / 40 % bavlna certifikované OEKO-TEX® Standard 100
Spracovanie česaná, mercerovaná bavlna
Väzba hladký satén, po vypraní matný
Gramáž 150 g/m², TC 250
Odstín MIX FARIEB
Starostlivosť

NAKUPUJTE KOLEKCIU

Mohlo by sa vám páčiť