Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo
Kolekce With Love
Kolekce With Love
Kolekce With Love
Kolekce With Love
Kolekce With Love
Kolekce With Love

With Love

Obliečku na vankúš With Love šijeme z rovnakého materiálu, ako naše obliečky z bavlny a TENCEL™ lyocelu. S láskou, pre sladký spánok a jednoduché ladenie. S romantickým prvkom výšivky a elegantnou kantou, ako detail, ktorý zahreje pri srdci a doplní vašu obľúbenú kolekciu. Vyberte si svojho favorita z troch farebných variantov v štyroch rozmeroch.
od 21 € do 35 €
Kolekce With Love

Výšivka

Maličkosť, ktorá poteší. Precízna výšivka s motívom srdiečok premení vašu najobľúbenejšiu sadu obliečok na skutočne srdcovú záležitosť. Motív lásky na obliečky vyšívame v lokálnej dielni.
Kolekce With Love

Jednoduché ladenie

Nežnú výšivku srdca sme spojili s kolekciami obliečok Quiet Jungle, Father's Playground a Never Too Late. Čisto biely, teplošedý a staroružový odtieň ladí s farbami výšivky a ponúka priestor pre monocolour look postele aj vzájomné kombinovanie.
Kolekce With Love

Starostlivosť

Kolekciu With Love môžete prať až na 60 °C, na bežné osvieženie bielizne odporúčame prať na 40 °C. Jedinečné vlastnosti a jemnosť vlákna TENCEL™ Lyocell zachováte pri praní naruby a bez použitia aviváže a optických rozjasňovačov. Pri použití sušičky obliečky sušte naruby a zvoľte šetrnejší program s nízkou teplotou.
Kolekce With Love

Vlastnosti kolekcie

Složení 60 % Lyocell TENCEL™ / 40 % bavlna certifikované OEKO-TEX® Standard 100
Štruktúra česaná, merzerovaná bavlna
Povrch hladký satén, po vypraní matný
Gramáž 150 g/m², TC 250
Odtiene Biela / Teplá šedá / Staroružová
Starostlivosť

NAKUPUJTE KOLEKCIU

Mohlo by sa vám páčiť