Navštívte náš vianočný pop-up | 28. 11. – 17. 12. | BOMMA Atelier | Praha Nevyhovujúce vianočné darčeky môžete zadarmo vrátiť až do 31. 1. 2024 U objednávok do 17. 12. (včetně) garantujeme doručenie do Štedrého dňa. Navštívte náš vianočný pop-up | 28. 11. – 17. 12. | BOMMA Atelier | Praha Nevyhovujúce vianočné darčeky môžete zadarmo vrátiť až do 31. 1. 2024 U objednávok do 17. 12. (včetně) garantujeme doručenie do Štedrého dňa. Navštívte náš vianočný pop-up | 28. 11. – 17. 12. | BOMMA Atelier | Praha Nevyhovujúce vianočné darčeky môžete zadarmo vrátiť až do 31. 1. 2024 U objednávok do 17. 12. (včetně) garantujeme doručenie do Štedrého dňa. Navštívte náš vianočný pop-up | 28. 11. – 17. 12. | BOMMA Atelier | Praha Nevyhovujúce vianočné darčeky môžete zadarmo vrátiť až do 31. 1. 2024 U objednávok do 17. 12. (včetně) garantujeme doručenie do Štedrého dňa.
en

Magazín LEJAAN

Miesta, kde si Lejaan môžete vyskúšať na vlastnej koži

Miesta, kde si Lejaan môžete vyskúšať na vlastnej koži

Naše obliečky, uteráky a ďalšie produkty nájdete v hoteloch, penziónoch a kúzelných chalúpkach po celej Českej republike. Je nám cťou byť súčasťou tých najkrajších ubytovaní. A pretože sa často pýtate, kde by ste si Lejaan mohli vyskúšať skôr, ako sa zabýva u vás, prinášame vám prvé štyri tipy.

Chalupa Tříč

Kúzelná chalupa v malebnej dedinke Horní Tříč je ideálnym miestom na načerpanie energie. Hosťom je k dispozícii wellness so saunou, ochladzovacou kaďou a vonkajšia vyhrievaná kaďa. Chalupu nájdete v tesnej blízkosti lyžiarskych areálov, je ideálny pre veľkú rodinu alebo partiu priateľov.

Na mieste, kde sa tradičné prvky stretnú s moderným dizajnom, nájdete naše bavlnené obliečky Winter Fields s vtkaným prúžkom. Kúpeľne sú vybavené s froté z kolekcie Honest Cotton.Drevené prvky, vôňa horského vzduchu a maximálne pohodlie sú dôvody, prečo sa na toto miesto budete vždy radi vracať.

Drevené prvky, vôňa horského vzduchu a maximálne pohodlie sú dôvody, prečo sa na toto miesto budete vždy radi vracať.

SKY SUITE Hotel

Exkluzívny zážitok na vás čaká pri pobyte vo Sky Suite Hoteli v Prahe. Hotelová izba je totiž umiestnená vo výške 70 metrov nad zemou priamo vo veži žižkovského televízneho vysielača. Krásny výhľad si môžete užiť aj o poschodie nižšie v obľúbenej reštaurácii Oblaca.

Večer zakončite romantickým kúpeľom, zabaľte sa do županu Lejaan, uložte sa do priestrannej postele a pozorujte Prahu z vtáčej perspektívy.


Chalupa mezi sklepy

Malá juhomoravská dedinka, pomaly plynúci čas, domáca pohoda a namiesto televízie len obrovské okno s výhľadom do záhrady. Marika s Jirkom, manželia a autori blogu Kitchen Story, dlho snívali o vlastnej chalupe a nedávno tento sen premenili na realitu.

Priestor vyladený do posledného detailu si môžete prenajať aj vy, chalupa pohodlne ubytuje až 10 ľudí. V dvoch spálňach sa vyspíte v našej signature kolekcii Quiet Jungle. Na vzniku chalupy sa podieľali talentované dizajnérky Adéla Lipar Kudrnová a Petra Stein.


Vitajte v Chalupe mezi sklepy, kde sa budete cítiť ako doma a ešte lepšie.

Vitajte v Chalupe mezi sklepy, kde sa budete cítiť ako doma a ešte lepšie.

Hotel Savoy

Už od roku 1881 je hotel Savoy synonymom luxusného ubytovania a starostlivosti o hostí v Krkonošiach. Špindlerův Mlýn, predtým mlynárske mestečko, dnes najvyhľadávanejšie horské stredisko. Len niekoľko kilometrov od prameňa rieky Labe v srdci najvyšších českých hôr.

Ideálna poloha priamo v centre diania, horské prostredie aj rozsiahle wellness a spa vám zaistí príjemný pobyt. Po náročnej lyžovačke alebo výstupe na Sněžku si môžete doplniť energiu v obľúbenej reštaurácii Savoya.


Mohlo by sa vám páčiť

Ako na Mix & Match vo vašej spálni

Ako na Mix & Match vo vašej spálni
Rovnako ako každé skvelé jedlo tvoria kvalitné suroviny, tak aj dokonalý vzhľad lôžka tvorí správna kombinácia materiálov, vzorov a farieb. My v Le...

ODHAĽTE TAJOMSTVO ORGANICKEJ BAVLNY

ODHAĽTE TAJOMSTVO ORGANICKEJ BAVLNY
Záleží na tom, v čom spíte. Preto šijeme obliečky Lejaan z prémiových prírodných materiálov vrátane
Prehľad článkov