Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2
en

Magazín LEJAAN

Miesta, kde si Lejaan môžete vyskúšať na vlastnej koži

Miesta, kde si Lejaan môžete vyskúšať na vlastnej koži

Naše obliečky, uteráky a ďalšie produkty nájdete v hoteloch, penziónoch a kúzelných chalúpkach po celej Českej republike. Je nám cťou byť súčasťou tých najkrajších ubytovaní. A pretože sa často pýtate, kde by ste si Lejaan mohli vyskúšať skôr, ako sa zabýva u vás, prinášame vám prvé štyri tipy.

Chalupa Tříč

Kúzelná chalupa v malebnej dedinke Horní Tříč je ideálnym miestom na načerpanie energie. Hosťom je k dispozícii wellness so saunou, ochladzovacou kaďou a vonkajšia vyhrievaná kaďa. Chalupu nájdete v tesnej blízkosti lyžiarskych areálov, je ideálny pre veľkú rodinu alebo partiu priateľov.

Na mieste, kde sa tradičné prvky stretnú s moderným dizajnom, nájdete naše bavlnené obliečky Winter Fields s vtkaným prúžkom. Kúpeľne sú vybavené s froté z kolekcie Honest Cotton.Drevené prvky, vôňa horského vzduchu a maximálne pohodlie sú dôvody, prečo sa na toto miesto budete vždy radi vracať.

Drevené prvky, vôňa horského vzduchu a maximálne pohodlie sú dôvody, prečo sa na toto miesto budete vždy radi vracať.

SKY SUITE Hotel

Exkluzívny zážitok na vás čaká pri pobyte vo Sky Suite Hoteli v Prahe. Hotelová izba je totiž umiestnená vo výške 70 metrov nad zemou priamo vo veži žižkovského televízneho vysielača. Krásny výhľad si môžete užiť aj o poschodie nižšie v obľúbenej reštaurácii Oblaca.

Večer zakončite romantickým kúpeľom, zabaľte sa do županu Lejaan, uložte sa do priestrannej postele a pozorujte Prahu z vtáčej perspektívy.


Chalupa mezi sklepy

Malá juhomoravská dedinka, pomaly plynúci čas, domáca pohoda a namiesto televízie len obrovské okno s výhľadom do záhrady. Marika s Jirkom, manželia a autori blogu Kitchen Story, dlho snívali o vlastnej chalupe a nedávno tento sen premenili na realitu.

Priestor vyladený do posledného detailu si môžete prenajať aj vy, chalupa pohodlne ubytuje až 10 ľudí. V dvoch spálňach sa vyspíte v našej signature kolekcii Quiet Jungle. Na vzniku chalupy sa podieľali talentované dizajnérky Adéla Lipar Kudrnová a Petra Stein.


Vitajte v Chalupe mezi sklepy, kde sa budete cítiť ako doma a ešte lepšie.

Vitajte v Chalupe mezi sklepy, kde sa budete cítiť ako doma a ešte lepšie.

Hotel Savoy

Už od roku 1881 je hotel Savoy synonymom luxusného ubytovania a starostlivosti o hostí v Krkonošiach. Špindlerův Mlýn, predtým mlynárske mestečko, dnes najvyhľadávanejšie horské stredisko. Len niekoľko kilometrov od prameňa rieky Labe v srdci najvyšších českých hôr.

Ideálna poloha priamo v centre diania, horské prostredie aj rozsiahle wellness a spa vám zaistí príjemný pobyt. Po náročnej lyžovačke alebo výstupe na Sněžku si môžete doplniť energiu v obľúbenej reštaurácii Savoya.


Mohlo by sa vám páčiť

Ako na Mix & Match vo vašej spálni

Ako na Mix & Match vo vašej spálni
Rovnako ako každé skvelé jedlo tvoria kvalitné suroviny, tak aj dokonalý vzhľad lôžka tvorí správna kombinácia materiálov, vzorov a farieb. My v Le...

ODHAĽTE TAJOMSTVO ORGANICKEJ BAVLNY

ODHAĽTE TAJOMSTVO ORGANICKEJ BAVLNY
Záleží na tom, v čom spíte. Preto šijeme obliečky Lejaan z prémiových prírodných materiálov vrátane
Prehľad článkov