Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo
en

Magazín LEJAAN

Pletená kolekcia Colour Melange

Pletená kolekcia Colour Melange

Schovajte ihlice a klbka, tentoraz sme tie najmilšie kúsky uplietli za vás. Pletené deky a dekoračné vankúše z kolekcie Colour Melange v červenej, zelenej, žltej a modrej priadze presvietia aj ten najtemnejší kútik vášho domova. Pohodlne sa usadia na pohovku, doplnia výbavu v detskom kočíku, alebo sa pripravia do prúteného koša a počkajú na svoju príležitosť.

MÉLANGE

Pojem mélange sa začal používať v angličtine už v 17. storočí. Slovo pochádza z francúzskeho mesler, ktoré sa prekladá ako miešať. Možno sa vám vybaví Viedenská melange káva alebo geologický termín melanž pre rôzne druhy hornín. Melanžová priadza ale tiež označuje pojem v textilnom priemysle pre priadzu s farebným efektom, ktorá vznikne zmiešaním vlákien rôznej farby alebo pôvodu. Pri našich Melange kolekciách sme vytvorili fúziu farebného a bieleho vlákna a spojili lyocell a bavlnu.


PLETENÉ VANKÚŠE

Pre naozaj pohodlný zážitok sme do setu k dekám pridali aj dekoračné vankúše, ktoré oživia každé sedenie a zároveň pridajú ďalšiu úroveň komfortu. Vankúše vo veľkosti 40 × 40 cm budú svojimi odtieňmi ladiť s dekami. Pre mix and match efekt ich môžete vzájomne kombinovať. Do obliečky na vankúše odporúčame našu výplň Classic High v rovnakom rozmere.


PRE LEJAAN KIDS

Pôvodný návrh Colour Melange vznikol pre detské postieľky a kočíky ako kolekcia Lejaan kids. V materiáloch citlivých na detskú pokožku a v ideálnych rozmeroch. Nakoniec sme sa rozhodli zaradiť pletené doplnky do samostatnej sekcie, ale skvele sa dopĺňajú s autorskými kolekciami detských obliečok Tobias' dream a Rebecca's Dream. Svojimi farbami tak Colour Melange dokáže rozžiariť nenápadné kreslo aj detské kráľovstvá.


ODTIENE A MATERIÁLY

Zloženie a odtiene našich produktov navrhujeme sami, preto sú všetky Lejaan produkty nielen praktickým, ale aj originálnym doplnkom pre váš domov. Pri pletených kolekciách bola našou prioritou mäkkosť a hebkosť pre správnu dávku pohodlia. Preto sme zvolili priadzu v kombinácii 67% lyocell a 33% bavlna. Farebné odtiene sme navrhli tak, aby ladili s našimi kolekciami obliečok. Deky môžete použiť aj ako ochrannú vrstvu pred priamymi slnečnými lúčmi.


Zelená pletená deka Colour Melange

Zelený pletený vankúš Farba Melange

Detská posteľná bielizeň Lejaan Quiet Jungle

Žltý pletený vankúš Colour Melange

Červený pletený vankúš Colour Melange

Modrý pletený vankúš Colour Melange

Modrá pletená deka Colour Melange

Detská posteľná bielizeň Tobias' Dream


CHCETE SI NAŠE PRODUKTY OSOBNE VYSKÚŠAŤ?

Náš liberecký showroom sme práve otvorili verejnosti. Rezervujte si svoj termín na Private Shopping a nechajte si poradiť od skúsených expertov z Lejaan tímu.

Mohlo by sa vám páčiť

Mix & match: jednoduché ladenie v spálni

Mix & match: jednoduché ladenie v spálni
Predstavujeme mix & match, náš obľúbený systém pre jednoduché ladenie. Odtiene našich obliečok sme zámerne navrhli tak, aby umožňovali vzájomné...

Žiadaný rozmer vankúša 50 × 60 cm je tu

Žiadaný rozmer vankúša 50 × 60 cm je tu
Veľkosť vankúša v rozmere 50 × 60 cm sme nechali došiť ku všetkým kolekciám obliečok na e-shope. Konečne tak môžete povliecť aj vankúše, ktoré na L...
Prehľad článkov