Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 30 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 30 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 30 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 30 dní zadarmo

Magazín LEJAAN

POZÝVAME VÁS NA PRIVATE SHOPPING

POZÝVAME VÁS NA PRIVATE SHOPPING

Objavte Lejaan Private Shopping.

Poďte s nami objaviť krásu osobného stretnutia a nákupov s pohárom vychladeného prosecca či výberovou kávou v našom industriálnom libereckom showroome. Pre vaše pohodlie sme spustili rezervačný systém, kde si môžete rezervovať svoj čas nákupu online.

Naše liberecké sídlo Lejaan sme otvorili verejnosti. Osobne si tak môžete prezrieť všetky naše kolekcie obliečok, plachiet, uterákov aj ostatných produktov. Nákupom vás prevedie naša manažérka starostlivosti o zákazníkov Johanka. Poradí a odporučí, odpovie na všetko, čo vás bude zaujímať. Môžete sa tešiť na vyladený Lejaan servis, ktorý zahŕňa aj kofeínovú vzpruhu, malé občerstvenie alebo pohár bubliniek.


Náš showroom a workshop nájdete na adrese U Kolory 231 v Liberci, zaparkovať môžete priamo v areáli pri hale Lejaan. Termín nákupu, ktorý vám bude vyhovovať, si prosím rezervujte vopred v našom systéme. O všetko ostatné sa postaráme my.


Pre naše sídlo sme si vybrali Liberec, mesto, kde sami bývame a ktoré sa stalo našou životnou láskou. Tu, v prostredí bývalej textilnej továrne Kolora, vznikajú naše nápady, ktorými nadväzujeme na miestnu dlhú tradíciu tohto remesla. Priestor sme vyladili v krásnu industriálnu kanceláriu a sklad v jednom, odkiaľ starostlivo zabalené kolekcie odosielame za vami. Inšpirujte sa a načerpajte energiu našej českej Škandinávie.


rEZERVUJTE SI SVOJ TERMÍN NA PRIVATE SHOPPING V NAŠOM WORKSHOPE & SHOWROOME V LIBERCI.

Mohlo by sa vám páčiť

ODHAĽTE TAJOMSTVO ORGANICKEJ BAVLNY

ODHAĽTE TAJOMSTVO ORGANICKEJ BAVLNY
Záleží na tom, v čom spíte. Preto šijeme obliečky Lejaan z prémiových prírodných materiálov vrátane

O spomienkach aj víziách s kreatívnou riaditeľkou Lejaan

O spomienkach aj víziách s kreatívnou riaditeľkou Lejaan
Jana Hučíková nielenže zažila prvé krôčiky Lejaan, ale tiež sa z veľkej časti podieľala na tom, aký je dnes. Udržateľný, minimalistický, novátorský, r...
Prehľad článkov