Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2
en

Magazín LEJAAN

Predstavujeme nové odtiene obliečok a plachiet zo 100% bavlny

Predstavujeme nové odtiene obliečok a plachiet zo 100% bavlny

Honosná tmavozelená, hravá červenoružová a jemná svetlošedá. Objavte tri nové farby našich obliečok a plachiet z vysoko kvalitnej certifikovanej bavlny.

Obliečky a plachty zo 100% bavlny

Pre bavlnenú posteľnú bielizeň je typická predovšetkým odolnosť a jednoduchá údržba, preto je medzi zákazníkmi jednou z najobľúbenejších. Bavlnená tkanina tiež výborne dýcha, má hypoalergénne vlastnosti a je príjemne mäkká na dotyk.


Kolekcia Renaissance Affair

Honosná tmavozelená kolekcia Renaissance Affair je inšpirovaná odevom bohatých a mocných z obdobia renesancie. Sýty odtieň, ktorý predstavuje sofistikovanosť, luxus a intrigy na dvore, pôsobí v interiéri veľmi elegantne. Dokonale ho dopĺňa tmavé drevo alebo čierny kov pre industriálny vzhľad.Kolekcia Japanese Spirit

Kolekcia Japanese Spirit a jej hravý červenoružový odtieň vychádza z farby typickej pre listy japonského javora. Farba kvitnúcich okrasných záhrad je v spálni vďaka výberu špecifického lomeného tónu zároveň výrazná a sofistikovaná. Skvelo vyzerá v kombinácii s teplými alebo svetlými tónmi dreva a minimalistickými doplnkami, ktoré nechajú vyniknúť sýtu farbu obliečky.Kolekcia Foggy Evening

Pre tých, ktorí uprednostňujú neutrálnejšie tóny, predstavujeme univerzálnu bavlnenú kolekciu Foggy Evening. Svetlošedá farba vychádza z hmly pretrvávajúcej počas sychravých dní a najlepšie vynikne v kombinácii s lakovaným nábytkom alebo rôznymi druhmi kovu.


Tri nové farby plachiet

Aby ste sa vo svojich domovoch mohli oddať týmto farbám naplno, rozhodli sme sa do ponuky pridať okrem obliečok aj tri nové odtiene plachiet. Vyberiete si zaručene jednofarebnú kombináciu alebo podľahnete hravej kombinácii Mix & Match?


Dostupné pre dospelých aj deti

Chcete týmito odtieňmi osviežiť izbičku vašich najmenších? Nové bavlnené obliečky a plachty šijeme aj v rozmeroch pre detské postieľky.


Prehľad článkov