Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo
en
 Kolekce Monochrome Melange

Monochrome Melange

Pletená deka Monochrome Melange z bavlny a lyocelu sa stane obľúbeným doplnkom vo vašej spálni alebo obývačke. S rozmermi 150 × 210 cm zahreje v každej chladnejšej chvíli vo vnútri aj na balkóne. Vyberte si z dvoch odtieňov hnedej a šedej. Deka funguje najlepšie ako set s vankúšom z rovnakej kolekcie.
102 €
 Kolekce Monochrome Melange

ĽAHKÉ LADENIE

Odtiene prikrývok a dekoračných vankúšov Monochrome Melange sme zámerne navrhli tak, aby perfektne ladili s našimi kolekciami obliečok. Vďaka autorským farbám ich ľahko skombinujete s ostatnými produktmi Lejaan.
 Kolekce Monochrome Melange

IDEÁLNY SET PRIKRÝVKA & VANKÚŠ

Kolekcia Monochrome Melange najlepšie funguje ako ucelený set prikrývky a vankúša v rovnakom odtieni. Na vankúš odporúčame našu výplň Classic High v rozmeroch 40 × 60 cm.
 Kolekce Monochrome Melange

AUTORSKÉ FARBY & MATERIÁLY

Deky a obliečky na vankúše z kolekcie Monochrome Melange sú vyrobené zo 67% lyocelu a 33% bavlny. Odtiene kolekcií, ich zloženie aj gramáž si sami navrhujeme, od prvej nitky do posledného detailu.
 Kolekce Monochrome Melange

STAROSTLIVOSŤ

Všetky pleteniny sú vzhľadom na ich štruktúru citlivejšie na zatrhnutie, preto aj pri kolekcii Monochrome Melange odporúčame opatrné zaobchádzanie. Deky aj obliečky na vankúše je možné prať v práčke na 30 °C. Nepoužívajte sušičku, radšej rozložte na rovnú plochu a nechajte voľne uschnúť. Pre zachovanie textúry a kvality sa vyvarujte naťahovania a vešania. Deky a obliečky na vankúše nežehlite. Starajte sa s láskou, rovnako ako sa Lejaan kúsky budú starať o vás.
 Kolekce Monochrome Melange

Vlastnosti kolekcie

Složení 67 % lyocell / 33 % bavlna
Štruktúra Pletená
Odtiene Hnedá / Šedá
Gramáž 425 g/m²
Rozmery 150 × 210 cm
Starostlivosť

NAKUPUJTE KOLEKCIU

Mohlo by sa vám páčiť