Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 €
en
Pantone 17-4405 TPG
 Kolekce Stone Miracle

Stone Miracle

Tmavošedá kolekcia Stone Miracle odkazuje na monumentálnosť, stálosť a pevnosť kamenných materiálov. Látka z ľanu, Tencel™ Lyocellu a bavlny tvoria odolné obliečky s matným rustikálnym vzhľadom, ktoré majú výborné termoregulačné schopnosti, zostávajú dlhodobo svieže a s každým praním prirodzene mäknú.
Tip na set 1 × 140×200 cm / 1 × 70×90 cm classic
164 €
 Kolekce Stone Miracle

Hotelový komfort

Zvoľte ten správny základ. Nadýchanú a napriek tomu ľahkú výplň, ktorú navlečiete do príjemnej kolekcie Stone Miracle. Vankúše a ich množstvo sú zásadné pre pohodlný spánok. Osvedčená kombinácia troch je ideálna pre vaše pohodlie i oporu. A tiež pre štýlovejšiu spálňu.
 Kolekce Stone Miracle

Styly polštářů

Budou vaše polštáře ve stylu "Classic" nebo "Oxford"? Classic říkáme polštářům s hladkými okraji a pro Oxfordské stlaní jsou charakteristické polštáře se ozdobným okrajem. Všechny naše kolekce disponují oběma variantami ve všech velikostech.
 Kolekce Stone Miracle

NAŠE VELIKOSTI

Kromě klasických rozměrů přikrývek si můžete dopřát i variantu dvojitou a prodlouženou. Polštáře v sedmi velikostech skvěle doplní jakoukoliv přikrývku, zejména budou-li na vaší posteli v setu tří pohromadě.
 Kolekce Stone Miracle

prošití povlaku

Povlaky přikrývek jsou opatřeny prošitím, díky kterému peřina z povlaku nevyklouzne. Nepříjemná zapínání na knoflíky nebo zip jsme nahradili tímto elegantním a praktickým detailem.
 Kolekce Stone Miracle

starostlivosť

Kolekciu môžete prať až na 60 °C. Aby ste zachovali jej jedinečné vlastnosti, odporúčame pranie naruby bez použitia aviváže či optických rozjasňovačov. S každým ďalším praním látka prirodzene mäkne. Sušiť sa dá v sušičke na šetrnom programe s nízkymi otáčkami, či voľne bez priamych slnečných lúčov. Pre ľahšie žehlenie si obliečky navlhčite.
 Kolekce Stone Miracle

NADROZMERNÉ PAPLÓNY

K obliečkam na paplóny v rozmeroch 240 × 200 cm a 240 × 220 cm pridávame praktické šnúrky. Aj nadmerná veľkosť výplne tak bude držať na svojom mieste. Šnúrky sa dajú schovať, alebo ich môžete nechať tak, ako sme ich našili. Vždy budú vyzerať decentne a nebudú rušiť celkový vzhľad postele.
 Kolekce Stone Miracle

Vlastnosti kolekcie

Zloženie 50% ĽAN / 30% TENCEL™️ LYOCELL / 20% BAVLNA CERTIFIKOVANÉ OEKO-TEX®️ STANDARD 100
Spracovanie Česaný len a bavlna
Väzba 1/2 panama
Gramáž 150 G/M², TC 150
Odtieň PANTONE 17-4405 TPG
Starostlivosť

NaKUPOVAT KOLEKCÍU

Mohlo by sa vám páčiť