Vrátenie do 30 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 30 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 30 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 30 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 €

Magazín LEJAAN

Spojenie ľanu, lyocellu a bavlny: Objavte nový materiál obliečok a plachiet

Spojenie ľanu, lyocellu a bavlny: Objavte nový materiál obliečok a plachiet

Snívali ste o ľanovej posteľnej bielizni od Lejaan? Potom sa váš sen stáva skutočnosťou. Prichádzame s novým prevedením obliečok a plachiet, a to hneď v dvoch autorských odtieňoch – hravej žltej a majestátnej tmavošedej.

To najlepšie od každého

Našu novú látku sme vyvinuli z kombinácie 50% ľanu, 30% TENCEL™ Lyocellu a 20% bavlny. Výsledné kolekcie si tak prepožičali to najlepšie od každého – matný ľan im dodal pevnosť a odolnosť, TENCEL™ Lyocell jemnosť a zníženú krčivosť a tradičná bavlna sa postarala o zjednodušenú starostlivosť. Tieto materiály spolu vytvárajú hypoarlegénnu látku, ktorá je priedušná a má výborné termoregulačné schopnosti.

Unikátna štruktúra tkaniny

Vďaka vysokému podielu ľanu majú kolekcie veľmi špecifický rustikálny vzhľad s výraznejšou matnou textúrou, ktorá je veľmi príjemná na dotyk. Prémiové obliečky aj plachty z kombinácie ľanu, TENCEL™ Lyocellu a bavlny dodajú interiéru osobitý nádych.


Week in Porto

Žltý odtieň obliečky Week in Porto vychádza z farieb typických pre Portugalsko. Našu kreatívnu riaditeľku, Janu Hučíkovú, inšpirovali pri tvorbe tejto hravej kolekcie nielen tradičné dlaždice a obklady fasád, ale aj južanské užívanie si života.

Obliečky aj plachty z tejto kolekcie vašu spálňu zaručene rozžiaria, a vďaka unikátnej štruktúre látky jej dodajú nezameniteľný prírodný vzhľad. Najlepšie ju doplnia svetlé alebo stredne tmavé drevo, biele prvky, rozmanité keramické doplnky alebo izbové kvety. Kolekciu ponúkame aj v detských veľkostiach.


Stone Miracle

Kolekcia Stone Miracle oslavuje svojim odtieňom rozmanitosť a stálosť geologických prvkov. Tmavošedé obliečky a plachty vyniknú v interiéri s čiernymi či nerezovými kovmi, šedým lakovaným nábytkom alebo tmavým drevom. Kolekciu ponúkame aj v rozmeroch pre detské postieľky.


Prehľad článkov