Vrátenie do 14 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 €
en

Magazín LEJAAN

Vaši Lejaan obľúbenci v roku 2022

Vaši Lejaan obľúbenci v roku 2022

Už pár dní sa v kalendári píše nový rok, ale kým sa s nadšením pustíme do ďalších plánov, dovolíme si ešte raz nazrieť do toho minulého. Aké Lejaan produkty zdobili najčastejšie vaše kúpeľne a spálne v roku 2022? Pozrite sa s nami.

PAPLÓNY A VANKÚŠE RADY COMFORT

Nadýchané a pohodlné ako perie, ale perie to nie je. Vankúše a paplóny z radu Comfort si vlani získali vaše srdce a obsadili prvé priečky na rebríčku najpredávanejších produktov Lejaan.

Čudujeme sa? Ani trochu. Ako hovorí spoluzakladateľ Lejaan Ján Bartoš: „Ručíme za to, že výplň Comfort All Season nerozoznáte od tej páperovej. Môžete si tak dopriať výnimočné pohodlie, ktoré na rozdiel od prachového peria nepokazí zložité čistenie. Vankúše aj paplóny totiž môžete bez obáv vyprať.“

Vďaka špeciálnej vnútornej úprave zostávajú výplne Comfort stále mäkké a našuchorené. Príjemný pocit pri spánku navyše umocňuje antialergénne zloženie a hladký povrch zo 100% bavlny.


OBLIEČKY MUM'S KINGDOM & WOODEN ESSENCE

Radu Lejaan obliečok z organickej bavlny sme na jeseň doplnili o nový typ látky. Jemná biobavlna s ľahkou gramážou a vyššou hustotou vlákien rozšírila našu farebnú paletu o béžovú kolekciu Wooden Essence a sýtozelený odtieň Mum's Kingdom.

„Tá nová zelená je taaak božská!“

„Nádherná farba.“

„Úplne ju milujem!“

zaplavili nás vaše reakcie na nové obliečky. A kým sme si zotreli slzy dojatia, dočasne ste nám vypredali sklady.


KÚPEĽŇOVÁ PREDLOŽKA

Tvrdú podlahu v roku 2022 mnohí z vás vymenili za mäkký došľap našej kúpeľňovej predložky zo 100% bavlny. Vysoká gramáž 1 500 g/m² zahreje studené nohy a spríjemní tak všetky ranné aj večerné rituály. Už ju máte doma aj vy?


DEKA COLOUR MELANGE

Pre zababušenie na sedačke, ako elegantná prikrývka cez posteľ alebo mäkká deka do detského kočíka. Farebné deky Colour Melange vďaka svojej variabilite zútulnili nejeden domov.


Hebkú pleteninu z bavlny a lyocelu sme zámerne navrhli v odtieňoch, ktoré perfektne ladia s našimi kolekciami obliečok. V sete s obliečkou na vankúš z rovnakej kolekcie vnesú do interiéru štruktúru a dodajú každej miestnosti hravosť a štýl.


OBLIEČKY FATHER'S PLAYGROUND

Cenu za suverénne najobľúbenejší produkt Lejaan od vás získala kolekcia Father's Playground. Obliečky v teplošedom odtieni pristanú každej spálni a dobre sa kombinujú s ďalšími farbami.

Náš signature materiál z bavlny a TENCEL Lyocellu je navyše mimoriadne hebký a má skvelé termoregulačné schopnosti. Pre príjemný spánok malých aj veľkých v tom minulom aj v každom nadchádzajúcom roku.


Mohlo by sa vám páčiť

Na návšteve u Pavlíny Louženskej

Na návšteve u Pavlíny Louženskej
Stojí za úspešnou platformou #HolkyzMarketingu a ako certifikovaný mentor od Google pomáha mladým značkám rásť. Svojím domovom plným ikonického design...

Interiéry, v ktorých sa dobre žije

Interiéry, v ktorých sa dobre žije
Ambiciózne, inovatívne, prekračujúce hranice obvyklého - takto svoje projekty popisuje architektonické štúdio Perspektiv, ktoré aktuálne prechádza exp...
Prehľad článkov