Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 30 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 30 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 30 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 30 dní zadarmo
 Kolekce Elegant Cashmere

Elegant Cashmere

Nežná kolekcia Elegant Cashmere je tkaná z vysoko kvalitnej merino vlny a hebkého kašmíru. Príjemne hrejivé a na dotyk jemné deky so skvelými termoregulačnými schopnosťami sa vďaka svojim neutrálnym odtieňom hodia do akéhokoľvek interiéru.
143 €
 Kolekce Elegant Cashmere

O MATERIÁLI

Pre deky sme zvolili kombináciu 90% merino vlny a 10% kašmíru. Merino vlna vyniká svojou mäkkosťou a skvelými termoregulačnými schopnosťami, zatiaľ čo kašmír je synonymom pre ľahkosť, jemnosť a luxus. Spolu tvoria vlákna hebký materiál s dlhou životnosťou.
 Kolekce Elegant Cashmere

JEDNODUCHÉ LADENIE

Odtiene deky skvele doplnia naše kolekcie obliečok aj ostatné produkty Lejaan. Pre nápadité Mix & Match sa tak nebojte experimentovať s odvážnejšími farebnými kombináciami.
 Kolekce Elegant Cashmere

ŠTÝLOVÝ DETAIL

Každú deku sme doplnili o niečo extra. Štýlová etiketa však nie je iba na ozdobu, ale má aj svoje praktické využitie – rafinované vrecko ukrýva štítok s informáciami, ako sa o produkt starať.
 Kolekce Elegant Cashmere

DVOJFAREBNÉ PREVEDENIE

Pre väčšiu variabilitu boli deky navrhnuté na obojstranné použitie. Vďaka tomu môžete ľahko meniť vzhľad interiéru podľa nálady a prispôsobovať priestor vašej aktuálnej estetike alebo napríklad ročnému obdobiu.
 Kolekce Elegant Cashmere

STAROSTLIVOSŤ

Pri praní odporúčame zvoliť ručný program do 20 °C v kombinácii so špeciálnym pracím prostriedkom na vlnu, ktorý obsahuje lanolín. Ten zaistí, že vlna zostane dlhodobo hebká a ako nová. Pri sušení sa radšej vyhnite sušičke a deky nevystavujte priamym slnečným lúčom.
 Kolekce Elegant Cashmere

Vlastnosti kolekcie

Zloženie 90% merino vlna / 10% kašmír
Štruktúra tkaná
Odtieň šedá / béžová
Gramáž 245 g/m²
Rozmer 140 × 200 cm (vrátane strapcov)
Certifikace OEKO-TEX® STANDARD 100
Starostlivosť

nakupovať kolekciu

Mohlo by sa vám páčiť