Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 €
Kolekce Gentle Rose
Kolekce Gentle Rose
Kolekce Gentle Rose

Gentle Rose

Staroružový župan Gentle Rose je vyrobený z prémiovej bavlny v ideálnej gramáži 450 g/m². Vďaka kvalite slučiek a vysokej gramáži má župan výbornú savosť. Disponuje kapucňou, vreckami a opaskom na previazanie. Kolekcia je unisex a je dostupná v niekoľkých veľkostiach. Modelka má na sebe veľkosť XS.
92 €
Kolekce Gentle Rose

Funkčné detaily

Všetky naše župany sa dajú stiahnuť opaskom. Ten je pretiahnutý jedným z dvoch pútok, vďaka ktorým na župane drží aj rozviazaný. Výška umiestnenia pútka je kvôli unisexovému strihu dôležitým detailom pre správny fit. Golier je zakončený pohodlnou kapucňou a prednú časť župana dopĺňajú dve pohodlné vrecká.
Kolekce Gentle Rose

NAŠE FROTÉ

Župany Lejaan sú vyrobené zo slučkového froté. Ich kvalitu potvrdzuje hustota a dĺžka slučiek spolu s optimálnou gramážou 450 g/m². Tá zaručuje komfortný pocit pri nosení a výbornú savosť.
Kolekce Gentle Rose

STAROSTLIVOSŤ

Ak sa oň budete správne starať, vaše froté bude dlho ako nové. Pri praní vždy dodržiavajte odporúčania na štítku. Používajte bežnú dávku pracieho gélu na farebné prádlo (bez opticky rozjasňujúcich látok). Nepoužívajte aviváže, majú negatívny vplyv na absorbčné vlastnosti froté. Župany tiež pre ustálenie farieb odporúčame niekoľkokrát vyprať samostatne.
Kolekce Gentle Rose

Vlastnosti županov

Zloženie 100% bavlna
Štruktúra SLUČKOVÁ
Gramáž 450 g/m²
Odtieň PANTONE 14-1803 TPG
Starostlivosť

NAKUPUJTE KOLEKCIU

Mohlo by sa vám páčiť