Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 30 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 30 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 30 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 30 dní zadarmo

Magazín LEJAAN

3 miesta, kde sa vyspíte v Lejaan

3 miesta, kde sa vyspíte v Lejaan

Leto je v plnom prúde a vy premýšľate, kam vyraziť na výlet? Čo tak spojiť objavovanie s testovaním produktov Lejaan? Naše obliečky aj froté totiž nájdete v rôznych ubytovaniach po celej Českej republike. My vám dnes predstavíme tri z nich.

CHALOUPKY TU & TADY

Malebné drevenice Tu & Tady sa nachádzajú na pomedzí Jizerských hor a Krkonoš. Ako väčšie Tu, tak menšie Tady ponúka niekoľko wellness možností, vonkajšie sedenie a príjemný drevený interiér.

Obe chalúpky sme okrem šedobéžových obliečok Old Memories vybavili aj mäkkými bavlnenými županmi, ktoré spríjemnia kúpeľňové rituály aj chvíle strávené relaxáciou.


JIZERSKÉ DOMKY

Túžite sa oddať ničím nerušenému tichu? Potom sú pre vás ideálnou destináciou Jizerské domky – projekt, ktorý si dal za cieľ vytvoriť útočisko, kde sa dá naplno vypnúť a hodiť všetko za hlavu.

Lejaan je súčasťou Šmíráku – dreveného domčeka s majestátnym oknom a ďalekým výhľadom do prírody. Až dorazíte, môžete sa nechať prekvapiť, aké obliečky na vás budú čakať. Na výber je kolekcia Flat White, Afternoon Storm, Fair Play alebo Old Memories.


VILA VOLMAN

Jedinečný, znovuzrodený, funkcionalistický klenot – Vila Volman neodmysliteľne patrí medzi naše srdcové záležitosti. Objekt z tridsiatych rokov minulého storočia obklopujú lesy a nekonečný pokoj odrážajúci sa v hladine čelákovického jazera aj neďaleko pretekajúcej rieky Labe.

Okrem mramoru, chrómových detailov či exotického dreva nájdete v interiéri, konkrétne v apartmáne slečny Ludi, aj lyocellovo-bavlnené obliečky Daily Notes.


Zaujíma vás, kde inde sa s Lejaan stretnúť? Prečítajte si prvý aj druhý článok, ktorý sme venovali našim partnerským miestam a načerpajte inšpiráciu pre vaše ďalšie cestovanie.

Prehľad článkov