Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 €
en

Magazín LEJAAN

Päť tipov na miesta, kde si Lejaan vyskúšate na vlastnej koži

Päť tipov na miesta, kde si Lejaan vyskúšate na vlastnej koži

Čo tak spojiť produktové testovanie s výletom? Naše obliečky, uteráky a ďalšie produkty sú súčasťou tých najkrajších hotelov, penziónov a kúzelných chalúpok po celej Českej republike. Pokiaľ premýšľate, kam toto leto vyraziť, prinášame ďalšiu várku osvedčených tipov.

Na Živili

Na samote, uprostred pastvín a lesov, vytvoril mladý pár Veru a Luky zážitkové ubytovanie postavené na štyroch živloch – vode, ohni, zemi a vzduchu.

Plávajúci pontón s vlastnou saunou, chatka postavená na základoch pôvodného mlyna, maringotka zasadená do opory s lanami alebo chata s praskajúcim krbom – stačí si len vybrať to vaše. Vo vnútri všetkých nájdete kolekcie obliečok Lejaan.


Zelená Marína

Hotel Zelená Marína v horskom mestečku Vrchlabí ponúka všetko pre dokonalý pobyt v Krkonošiach. Okrem wellness so saunou a relaxačnou zónou môžete navštíviť aj lobby bar alebo golfový simulátor.

Každé ráno sa tu podávajú poctivé raňajky s ovocím aj zeleninou z vlastnej záhrady a v útulne vybavených izbách nájdete kolekcie Never Too Late, Father's Playground a uteráky Gentle Organic.


Štvorhviezdičkový hotel Zelená Marína poskytne skvelé útočisko pre vašu horskú dovolenku.

Štvorhviezdičkový hotel Zelená Marína poskytne skvelé útočisko pre vašu horskú dovolenku.

Vinárstvo Šílová

Toto krásne vinárstvo si vedľa výrobne a reštaurácie v centre Mikulova otvorilo ešte dva apartmány zasadené do meštianskeho domu z 18. storočia v samotnom srdci mesta.

V dome pôvodne žila rakúska mäsiarska rodina, ktorá tu prevádzkovala mäsový obchod. Dnes sa po vínnej degustácii môžete ubytovať v apartmánoch s terasou a krásnym výhľadom na Svätý Kopeček.


Krčma U kráľa Brabantského

Teraz sa presunieme do centra Prahy, do jednej z krivolakých uličiek na Malej Strane. Tunajšia krčma patrí medzi najstaršie krčmy v Prahe, opradená mnohými bájami a legendami. Popíjali tu rudolfínski alchymisti, kat Mydlář, Mozart aj Jaroslav Hašek.

Po výdatnej večeri sa môžete ubytovať v apartmánoch s pôvodnými drevenými stropmi a dubovým schodiskom zo 17. storočia. História krčmy dokonca siaha až do roku 1375.


Tiny Glamp

Už ste vyskúšali glamping? Kempovanie v prírode s trochou luxusu s výhľadom na vinice a hory je ideálne pre všetkých, ktorí túžia po romantickom pobyte vo dvojici.

Tiny Glamp nájdete na troch miestach v Jeseníkoch a v slovackej vinici v oblasti Průšánky. Ich kúzelné glampingové kontajnery sú vybavené našimi vankúšmi, uterákmi aj obliečkami.


V kontajneroch nájdete kúpeľňu, tečúcu vodu, elektrinu, malú kuchynku aj veľkú, pohodlnú posteľ.

V kontajneroch nájdete kúpeľňu, tečúcu vodu, elektrinu, malú kuchynku aj veľkú, pohodlnú posteľ.

Mohlo by sa vám páčiť

Miesta, kde si Lejaan môžete vyskúšať na vlastnej koži

Miesta, kde si Lejaan môžete vyskúšať na vlastnej koži
Naše obliečky, uteráky a ďalšie produkty nájdete v hoteloch, penziónoch a kúzelných chalúpkach po celej Českej republike. Je nám cťou byť súčasťou týc...

Chladivé obliečky na dusné letné noci

Chladivé obliečky na dusné letné noci
Nemôžete počas letných nocí zaspať? Vyskúšajte naše chladivé obliečky z TENCEL™ Lyocellu, ktoré prirodzene absorbujú vlhkosť a menia nepohodlie dusnýc...
Prehľad článkov