Doprava zadarmo pri objednávke nad 155 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Navštívte náš novootvorený showroom v Liberci. Svoj termín si zarezervujte na privateshopping.lejaan.cz. Doprava zadarmo pri objednávke nad 155 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Navštívte náš novootvorený showroom v Liberci. Svoj termín si zarezervujte na privateshopping.lejaan.cz. Doprava zadarmo pri objednávke nad 155 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Navštívte náš novootvorený showroom v Liberci. Svoj termín si zarezervujte na privateshopping.lejaan.cz. Doprava zadarmo pri objednávke nad 155 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Navštívte náš novootvorený showroom v Liberci. Svoj termín si zarezervujte na privateshopping.lejaan.cz.
Kolekce Confident Green

Confident Green

Spríjemní došľap a zahreje studené nohy vďaka výnimočnej gramáži 1500 g/m². Kúpeľňová predložka v zelenej farbe Confident Green zo 100% prírodnej bavlny. Zútulnia každú kúpeľňu, vďaka svojmu spracovaniu má výbornú savosť a vydrží veky.
37,00 €
Kolekce Confident Green

NAŠE KÚPEĽŇOVÉ PREDLOŽKY

Kúpeľňová predložka farebne dopĺňa kolekciu uterákov a osušiek. Vo vašej kúpeľni tak budú spoločne ladiť v dokonalej súhre.
Kolekce Confident Green

STAROSTLIVOSŤ

Ak sa oň budete správne starať, vaše kúpeľňová predložka bude dlho ako nová. Pri praní vždy dodržiavajte odporúčania na štítku. Pranie na nižšej teplotu môže mať nepriaznivý vplyv na farbu predložky. Používajte bežnú dávku pracieho gélu na farebné prádlo (bez opticky rozjasňujúcich látok). Nepoužívajte aviváže, majú negatívny vplyv na absorbčné vlastnosti predložky. Farebné predložky tiež pre ustálenie farieb odporúčame niekoľkokrát vyprať samostatne.
Kolekce Confident Green

Vlastnosti kúpeľňových predložiek

Zloženie 100% bavlna
Štruktúra Slučková
Gramáž 1500 g/m²
Odtieň PANTONE 16-5515 TPG
Rozmery 50 × 80 cm
Starostlivosť

NAKUPUJTE KOLEKCIU

Mohlo by sa vám páčiť