Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 30 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 30 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 30 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 30 dní zadarmo

Magazín LEJAAN

Nové kolekcie plédov: Nadčasový doplnok pre každú príležitosť

Nové kolekcie plédov: Nadčasový doplnok pre každú príležitosť

Kolekcia Classic Wool

Predstavujeme 16 štýlových plédov, ktoré vám prinesú pohodlie nielen doma, ale aj na cestách. Vyrobené s dôrazom na detail pre všedné aj nezabudnuteľné momenty.

Spojenie štýlu a praktickosti

Nové kolekcie diek sa ihneď zaradili medzi naše najobľúbenejšie Lejaan essentials. Deky prepájajúce nadčasový dizajn s praktickým prevedením môžete letmo prehodiť cez gauč, zabaliť sa do nich pri letných večeroch strávených na terase alebo s nimi vyraziť objavovať svet.


Na detailoch záleží

Či už sa jedná o materiál, odtiene alebo etiketu, venovali sme maximálnu starostlivosť každému detailu.

Pre deky bola zvolená extra jemná priadza, ktorá sa postará o jemnejší povrch, než je zvykom pri iných konvenčných vlnených produktoch. Všetky deky, ktorých farebné prevedenie perfektne ladí s našimi kolekciami obliečok, sme navyše doplnili o nápadité etikety. Tie v sebe skrývajú informácie o starostlivosti a zároveň fungujú ako jedinečný designový prvok.


Kolekcie z ovčej vlny

Deky Classic Wool, Tender Wool a Chic Wool sú tkané z tenkých vlákien 100% ovčej vlny. Čistá kolekcia Classic Wool aj vzorovaná Tender Wool boli navrhnuté na obojstranné použitie v niekoľkých farebných variantoch, zatiaľ čo u deky Chic Wool si možno vybrať z troch neutrálnych odtieňov.


Kolekcie z merino vlny a kašmíru

Základom hebkých diek Elegant Cashmere a Stylish Cashmere sa stala vysoko kvalitná merino vlna doplnená o kašmír. Deky Elegant Cashmere majú dvojfarebný design v neutrálnych tónoch, na výraznejších Stylish Cashmere naopak nájdete nápaditý károvaný vzor.


Prehľad článkov